Ciekawe akcesoria dla miłośników offroad?

Jeśli szukasz interesujących akcesoriów do wyposażenia swojego samochodu do jazdy offroadowej, z pewnością zainteresują Cię propozycje opisane w poniższym artykule.

Szekle

Pierwszym akcesorium, o którym wspomnimy, są szekle. To elementy łącznikowe stosowane z różnym sprzętem – linami, łańcuchami czy pasami. Budowa szekli jest prosta, tak samo, jak ich użytkowanie.

Ich dużą zaletą jest wysoka wytrzymałość oraz możliwość doboru kształtu i rodzaju szekli do indywidualnych preferencji. Dzięki praktycznej budowie szekle pozwalają łączyć ze sobą kilka elementów naraz.

Piloty do wyciągarek

Pilot do wyciągarki to przydatne urządzenie dla osób, które posiadają wyciągarkę lub planują jej zakup. Dzięki temu gadżetowi korzystanie z urządzenia stanie się wygodniejsze oraz bezpieczniejsze, ponieważ piloty są bezprzewodowe, co pozwala na sterowanie wyciągarką z większej odległości. Jest to niezwykle ważne, ponieważ sprzęt tego typu jest zwykle wykorzystywany w trudnych warunkach. Piloty cechują się kompaktową budową oraz prostotą obsługi.

Uchwyty

Uchwyty do jazdy offroadowej są niezwykle przydatne podczas jazdy w trudnych warunkach, ponieważ dzięki nim można szybko i stabilnie mocować różne rzeczy potrzebne w terenie.

Dzięki uchwytom sprzęt i inne przedmioty, które muszą znajdować się na wyciągnięcie ręki w pojeździe, nie będą „latać”, a dotyczy to nie tylko małych i lekkich przedmiotów, ale także cięższych i większych gabarytowo rzeczy.

Najpopularniejsze są gumowe uchwyty o owalnym kształcie, ale ich rodzajów jest o wiele więcej.

Podnośniki terenowe

Ostatnie akcesorium, na które zwracamy uwagę w tym artykule, jest podnośnik terenowy. Powinien być to obowiązkowy element wyposażenia auta przeznaczonego do jazdy offroadowej.

Dzięki podnośnikowi możesz spokojnie eksplorować tereny, gdzie występuje błoto, piasek czy liczne nierówności. Dobry podnośnik charakteryzuje się prostą konstrukcją oraz funkcjonalnością. Wyróżnia się kilka rodzajów tego gadżetu, a do najpopularniejszych z nich należą podnośniki terenowe hi-lift.

0

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*