Kamera Samochodowa w lusterku HSJ-255 – recenzja

Planujesz kupno profesjonalnego sprzętu do nagrywania codziennej jazdy? Zastanawiasz się jaką kamerę samochodową kupić do swojego auta? Warto najpierw zastanowić się – jaki rodzaj kamerki będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Bardzo ciekawym rozwiązaniem, któremu warto się przyjrzeć jest kamera samochodowa w lusterku. Jeżeli chcesz rejestrować trasę i jednocześnie zachować dyskrecję i komfort podróżowania, to ten typ rejestratora sprawdzi się idealnie. W poniższym wpisie przedstawiamy recenzję kamery HSJ-255, którą montuje się właśnie w ten sposób.

Koniecznie zainstaluj w swoim samochodzie wideorejestratory samochodowe!  

Kamera Samochodowa w lusterku HSJ-255

Wiadomo, że ważny jest nowoczesny design, jednak to co jest najważniejsze – znajduje się w środku urządzenia. Ważne, aby wideorejestrator nagrywał wyraźnie i w dobrej jakości. Dobrym przykładem będzie tu rejestrator HSJ-255. Nie wszystkie kamery dostępne na rynku mają wbudowany porządny szklany obiektyw. Ten model nagrywa obraz w rozdzielczości Full HD lub 2K. Jest przygotowany do samodzielnego montażu, więc na pewno poradzisz sobie z umiejscowieniem go w pojeździe. Ma także bardzo intuicyjne i proste w obsłudze menu w języku polskim.

Montaż kamery w lusterku wstecznym gwarantuje maksymalną dyskrecję podczas nagrywania codziennych podróży samochodem. Rejestrator jest identyczny jak lusterko wsteczne i jest całkowicie niezauważalny. Nie będzie kusił potencjalnego złodzieja. W przypadku kradzieży samochodu (czego nikomu nie życzymy) za pomocą wbudowanego modułu GPS można bez większego problemu namierzyć lokalizację pojazdu. W dodatku bez wiedzy osoby, która go ukradła. Dlatego warto posiadać rejestratory jazdy z nawigacją.

Oprócz tego, warto dodać, że tak nie poprawia komfortu podróżowania, jak rejestratory jazdy z wifi.

Dodatkowe funkcje

Kamera ma 5 calowy wyświetlacz i jest bardzo prosta w obsłudze. Możesz bez problemu zmienić ustawienie i najważniejsze elementy. Ekran kamery jest przejrzysty i intuicyjny, dodatkowo pokryty antyodblaskowym szkłem niebieskim. Nie musisz zatem martwić się o nocne przebłyski światła pochodzące z samochodów jadących za Tobą.

Ta kamerka sprawdzi się idealnie przede wszystkim wtedy, kiedy zależy Ci na dużym komforcie użytkowania. Rejestrator ma wbudowany wygaszacz ekranu, dzięki czemu wyświetlacz kamerki nie będzie Cię rozpraszał w trakcie jazdy.

Oprócz tego, rejestratory jazdy montowane w lusterku HSJ-255 posiadają funkcję asystent pasa ruchu (ADAS) oraz moduł GPS. Ten drugi jest w stanie zapamiętać pokonaną przez Ciebie trasę oraz określić, z jaką prędkością poruszałeś się na danym odcinku. ADAS pomaga podczas wykonywania z pozoru prostego manewru, jakim jest zmiana pasa.

W zestawie znajdują się:

  • oryginalna kamera HSJ255
  • kamera cofania wraz z okablowaniem
  • taśma dwustronna wraz z wkrętami
  • ładowarka samochodowa 12/24
  • gumki montażowe
  • polska instrukcja obsługi,
  • oryginalne pudełko Smartcams
  • nadajnik GPS wraz z okablowaniem

Czy warto kupić kamerę cofania?

Rejestratory jazdy z kamerą cofania powstały w trosce o Twoje bezpieczne i maksymalnie komfortowe parkowanie i zawracanie. Podczas wrzucenia biegu wstecznego, kamerka automatycznie wyświetli obraz tego, co znajduje się z tyłu pojazdu – na wyświetlaczu rejestratora w lusterku. Warto zaznaczyć, że kamerka cofania stale pracuje. Zgromadzone dzięki niej filmy wideo będą zapisywane w dwóch osobnych folderach. Jeden przechowywać będzie pliki z kamery cofania, a drugi z kamery przedniej. Zwiększa to szanse na udowodnienie niewinności podczas nieoczywistych sytuacji na drodze.

2

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*