3 sprawdzone gadżety na rower

Jeśli chcemy, aby nasza przejażdżka rowerowa była nie tylko przyjemna oraz aktywna, możemy wyposażyć się w kilka przydatnych gadżetów, które ułatwią nam jazdę. W tym artykule przedstawimy kilka gadżetów, które umożliwia nam przyjemną jazdę na rowerze.

Uchwyt na smartfona

Montuje się go w ramie kierownicy, a następnie umieszcza w nim smartfona. Dzięki temu nie musimy martwić się, gdzie go schować podczas jazdy. Zazwyczaj uchwyty wykonane są z jak najlepszej jakości, aby podczas wstrząsów czy szybkiej prędkości nadal trzymały się na miejscu. Jeśli umieścimy telefon w takim uchwycie, możemy śmiało włączyć na nim np. mapę i sprawdzić trasę lub muzykę, która poprawi nasze samopoczucie.

Komputer monitorujący

Przeznaczony szczególnie dla osób, które są bardzo aktywne fizyczne i spędzają dużo czasu na przejażdżkach rowerowych. Idealne sprawdzi się, jeśli będziemy chcieli monitorować puls, dystans, prędkość czy spalone kalorie. Jak każdy tego typu gadżet zamontowany jest na kierownicy, abyśmy mogli na bieżąco sprawdzać wyniki. Urządzeń, takich jak komputer monitorujących jest wiele i najczęściej, aby kontrolować swoje pomiary, używa się np. telefonu, co nie zawsze jest dobrą opcją. Komputer monitorujący bezpośrednio wyświetla wszystkie wyniki bez konieczności wchodzenia w jakiekolwiek menu na smartfonie.

Rejestrator jazdy

Kamera sportowa zbiera coraz więcej miłośników nie tylko podczas sportowych wyczynów. Przeznaczona dla osób, które chętnie spędzają swój czas aktywnie. Dlatego przydatnym gadżetem może być rejestrator jazdy do roweru, który świetnie sprawdzi się w każdych warunkach. To także rejestrowanie różnych sytuacji na drodze. Ważne jest, aby podczas wyboru kamery zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, którymi należy się kierować podczas zakupu. Przede wszystkim chodzi o obudowę całego rejestratora (ważne, aby sam rejestrator był odporny na czynniki zewnętrzne – kurz, brud czy woda), stabilny uchwyt lub mocowanie, a także rozdzielczość oraz jakość filmowania obrazów i dźwięków (tutaj najlepiej sprawdzi się jakość FullHD).

1

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*