Co musi mieć kamerka do samochodu?

Rejestrator jazdy stanowi obecnie jedno z najpopularniejszych urządzeń w samochodzie. Pozwala nagrywać obraz, który dzieje się na drodze, ale służy również, aby zabezpieczyć nas przed różnymi nieprzyjemnymi sytuacjami. Co zatem warto, aby miała odpowiednia kamera samochodowa?

Odpowiednia kamera samochodowa musi mieć…?

Z pewnością wysoką rozdzielczość! Dlaczego? Dobrze, aby rejestrator jazdy miał odpowiednią jakość obrazu. Najlepiej zatem stawiać na urządzenia Full HD. Zapewni do czytelny i wyraźny nagrywany film. W dodatku pamiętajmy, aby posiadał szeroki kąt widzenia. Pozwoli to nagrywać obraz również z pasa ruchu obok, a więc będziemy mieć widok na wszystko, co dzieje się na drodze. Nie zapomnij o karcie pamięci! Szczególnie wewnętrznej, gdzie powinniśmy postawić na, chociażby 16 GB. Odpowiednia kamera samochodowa dobrze, jeśli posiada ciekawe funkcje. Jedną z nich jest GPS. Nawigacja w rejestratorze jazdy? Zapisuje trasę, wyznacza cel podróży oraz monitoruje precyzyjnie prędkość. Inne dodatkowe opcje to chociażby WiFi, czy tryb parkingowy lub nocny.

G-Sensor – ważny czujnik w rejestratorze

Czujnik wstrząsów zwany G-Sensor nagrywa wszystko podczas np. ostrego hamowania lub poważnej stłuczki. Wówczas kamera nagra całe zdarzenie i w dodatku całe nagranie oznaczy kłódką, a więc film nie usunie się i będzie ważnym dowodem. Sprawdzi się nie tylko na trasie, ale również na parkingu, gdy ktoś uderzy w pojazd.

Gdzie kupić rejestrator jazdy?

Gdy już zdecydowaliście się na odpowiedni model kamery, warto również wybrać sklep, w którym znajdziemy dane urządzenia. Z pewnością polecamy zakup kamerki do samochodu Smart Cams. To sklep internetowy, gdzie znajdziesz dużo ciekawych modeli tego urządzenia oraz wiele akcesoriów. Czy kupowanie w sklepach online się opłaca? Zdecydowanie tak. Na pierwszy rzut oka mamy znacznie korzystniejszą cenę niż w przypadku punktów stacjonarnych. Pamiętajmy jednak, że najpierw możemy dane urządzenie przetestować w sklepie, a następnie kupić go online wraz z dodatkami.

0

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*