Czy można kupić wideorejestrator z AliExpress? Przeczytaj zanim kupisz!

Szukając oszczędności, kierowcy decydują się na zakup kamery samochodowej w różnych, niekoniecznie bezpiecznych miejscach. Zastanowimy się dziś, czy warto kupić wideorejestrator na popularnej stronie internetowej AliExpress.

Co to jest AliExpress?

Najpierw chcielibyśmy wszystkim, którzy czytają ten artykuł wyjaśnić, czym jest przytaczane w artykule AliExpress. Spora część z Was zapewne wie, co to za portal. Może niektórzy z Was nawet mieli już przyjemność robić tu zakupy. Ci, którzy nie wiedzą co to jest AliExpress, przytoczymy krótki opis.

AliExpress to nic innego, jak chińskie Allegro. Portal przeznaczony jest zarówno dla osób kupujących, jak i sprzedających towary. A sprzedać i kupić możesz ABSOLUTNIE wszystko. Z tą jedną różnicą, że towar jest wysyłany do praktycznie każdego miejsca na świecie.

Czy warto kupić kamerkę na AliExpress?

Na to pytanie wykrzykujemy w niebiosa ZDECYDOWANE NIE! Dlaczego? Chociaż różnorodne i przede wszystkim o wiele tańsze produkty na tej stronie przyciągają masę ludzi z całego świata, w 8 na 10 przypadkach kończy się to czekaniem na produkt nawet kilka miesięcy. Nie zawsze przychodzi w całości, nie zawsze przychodzi to, co na zdjęciu w ofercie, nie zawsze przychodzi w ogóle.

Kamera samochodowa jest jednak urządzeniem, które powinno pełnić jakąś określoną funkcję? Znamy przypadki, w których wideorejestratory z AliExpress przychodziły w tak fatalnym stanie, że nawet nie chciały trzymać się szyby. Potrafiły, tak bez żadnego powodu nie włączać się lub dla odmiany, wyłączać co kilka minut. Tym którym udało się kupić działający produkt na tym portalu, z całego serca gratulujemy. Reszcie, która jeszcze tego nie zrobiła, stanowczo odradzamy.

Gdzie kupić kamerkę samochodową?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – w renomowanym sklepie z kamerami samochodowymi. Możesz dokonać zakupu przez Internet, lub przejść się do punktu sprzedaży. Tak czy inaczej, zyskujesz przede wszystkim dwuletnią GWARANCJĘ na kupiony produkt. Dużą popularnością cieszą się kamery samochodowe w ramce SmartCams.

Kupując w zaufanym sklepie zyskujesz fachowe porady odnośnie użytkowania i konserwacji urządzenia. Mało tego, objęty gwarancją produkt można zwrócić do 30 dni.

Nie ryzykuj i nie kupuj z niezaufanej strony tak drogiego i wartościowego sprzętu, którym jest kamera samochodowa.

0

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*