Wideorejestrator – jaki wybrać?

Wybór odpowiedniej kamery samochodowej nie jest łatwy, szczególnie gdy szukamy urządzenia, które spełni nasze wszystkie oczekiwania. Jakie ciekawe rozwiązania znajdziemy w kamerach samochodowych? Sprawdź, co dobry wideorejestrator powinien posiadać?

Dwa urządzenia w jednym

Obecnie wielu producentów oferuje zestawy, które posiadają jeden rejestrator do zamontowania z przodu pojazdu w środku, a drugi montuje się zazwyczaj z tyłu. Tylna kamera to oczywiście kamera cofania. Możemy ją zainstalować w ramce tablicy rejestracyjnej lub w zderzaku. Urządzenie zamontowane z tyłu można zintegrować z wideorejestratorem w środku pojazdu poprzez bezprzewodowy zestaw. Nie będziemy musieli martwić się okablowaniem i skomplikowanym podłączeniem sprzętu. Kamera cofania pozwala na wykonanie w sposób bezpieczny cofania oraz parkowania.

Systemy ostrzeżeń

Podczas wypadku lub kolizji na drodze jesteśmy zmuszeni do wykonania gwałtownych manewrów oraz szybkiej reakcji. Duża ilość rejestratorów jazdy wyposażone zostały w czujnik wstrząsów G-Sensor. Nagranie przed jak i po wypadku zostaje odpowiednio zabezpieczone przed usunięciem i nadpisaniem. Dlatego nagrany film będzie stanowił dowód w sprawie i pozwoli prawidłowo wskazać winnego. Niektóre kamery informują nas również m.in. o fotoradarach, przekroczonej prędkości, przeszkodach na drogach, czy niekontrolowaną zmianą pasa ruchu.

Czujnik GPS

Nowsze modele kamer samochodowych posiadają wbudowany moduł GPS. Oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale i miejsce wewnątrz samochodu na kokpicie. Nawigacja bez problemu poprowadzi do wyznaczonego celu, zapisze trasę, skontroluje prędkość, czy zapisze przemierzoną trasę. To rozwiązanie szczególnie dla tych, którzy przebywają dużą ilość czasu w drodze, jadąc długie kilometry. SmartCams – kamery samochodowe to odpowiedni wybór urządzeń. Zyskujesz wielofunkcyjny sprzęt, a także rejestratory z dużą ilością ciekawych parametrów, które sprawdzą się podczas codziennej jazdy.

 

0

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*