Idealne na podróż – kamery samochodowe

Wakacje dla niektórych rozpoczną się dopiero za jakiś czas, jednak można już zacząć przygotowywania do urlopu. To odpowiedni czas na zakup kosmetyków do opalania, strojów kąpielowych, a także kamer samochodowych, bez których ciężko dzisiaj wyruszyć w dalszą podróż. Przekonaj się jak wiele może się zmienić, gdy zamontujesz rejestrator u siebie w samochodzie.

Bezpieczeństwo Twoje i pasażerów

Pierwszą i najważniejszą rzeczą jaką mają do zaoferowanie wysokiej jakości kamery samochodowe jest możliwość ciągłego rejestrowania jazdy zarówno z przodu, jak i z tyłu. Musisz jedynie zaopatrzyć się zestaw do nagrywania z dwoma kamerkami, gdzie jedna z nich musi być umieszczona z przodu jako wolnostojąca kamerka na kokpicie, a drugą z tyłu, gdzie najczęściej montowana jest w ramce tablicy rejestracyjnej. To najbardziej standardowe rozwiązanie, lecz możesz mieć jeszcze do czynienia a rejestratorem jazdy lusterku przednim lub jako osobne urządzenie od razu z monitorem do wyświetlania obrazu z tylnej kamerki.

W tym przypadku możesz skutecznie zabezpieczyć się w razie uszkodzenia samochodu nie z Twojej winy, gdzie możesz stać się ofiarą czyjejś nieuwagi i roztargnienia, a wówczas całe zdarzenie może zostać trwale zarejestrowane na kamerze wyposażone w G-Sensor oraz stabilizator obrazu.

Prosto do celu

Już teraz nie musisz posiadać osobnej nawigacji w aucie, bo wystarczy zakup nowoczesnej kamerki samochodowej wraz z nadajnikiem GPS, dzięki czemu może jednocześnie stanowić Twoją nawigację. To bardzo innowacyjne rozwiązanie, które po pierwsze zaoszczędzi nieco miejsca w Twoim samochodzie, a poza tym będzie bardzo wygodne i komfortowe dla kierowcy. Kamera wówczas posiada również ekran, na którym wyświetlana jest proponowana trasa do wyznaczonego punktu. Wszystko działa równie sprawnie i intuicyjnie jak w przypadku zwykłego standardowego urządzenia do nawigowania, które możesz zakupić w wyspecjalizowanych punktach sprzedaży.

Poza nawigacją często te modele rejestratorów posiadają dodatkowe funkcje związane między innymi z pomiarem prędkości i innych parametrów w czasie jazdy, dzięki czemu możesz na bieżąco kontrolować stan pojazdu, a także przemierzoną drogę, którą następnie możesz porównać do wcześniejszych i oszacować koszt kolejnych.

Połączenie WiFi

Kolejną oznaką nowoczesności jest zintegrowanie kamerki samochodowej z Twoim telefonem za pomocą połączenia WiFi, które umożliwia jednoczesne korzystanie z komórki i modyfikowanie ustawień w kamerze. Również na telefonie możesz swobodni przeglądać poszczególne nagrania i odtwarzać je w nieskończoność, co jest znacznie bardziej wygodne i wyraźniejsze niż obraz na ekranie rejestratora.

0

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*