Nawigacja GPS w kamerze cofania – czy warto?

Dzięki rozwojowi technologii, w dzisiejszych czasach możesz pozwolić sobie na wielofunkcyjne urządzenie, które zastąpi kilka innych. Przykładem jest nawigacja GPS wbudowana w Twoją kamerę cofania. Dzięki temu, będziesz mógł swobodnie zaparkować, a kamera również poprowadzi Cię do wyznaczonego celu. Sprawdź, co zyskujesz decydując się na wideorejestrator z funkcją GPS.

Czy warto kupić kamerkę cofania z GPS?

Rejestrator montujesz z tyłu samochodu. Niedoświadczeni kierowcy ułatwiają sobie w ten sposób codzienne manewry. Nie ma w tym nic złego! Możesz jednocześnie połączyć parkowanie z rejestrowaniem przodu pojazdu.

Kamerka cofania jest prosta w montażu, spełnia swoją funkcję zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Nie zaburzy estetyki Twojego pojazdu, ponieważ jest ledwie widoczna. Dzięki temu, możesz połączyć tryb parkowania właśnie z kamerą cofania i zyskać podwójną ochronę. Jest to doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza na zatłoczonych parkingach i ciasnych uliczkach. A jeżeli poruszasz się na co dzień pojazdem typu VAN lub SUV, tym bardziej ułatwisz sobie codzienne manewry. Specjalne czujniki parkowania dają dodatkowo sygnały dźwiękowe, dzięki czemu możesz od razu reagować i uniknąć drobnych stłuczek.

Moduł GPS wmontowany w kamerce to dodatkowy atut, ponieważ chcąc ominąć korki w mieście lub dotrzeć do nowej lokalizacji – służy pomocą. To zestawienie ułatwia zarówno codzienną jazdę samochodem do pracy, jak i daleką podróż w nieznane.

Na co zwrócić uwagę?

Pamiętaj, ze wybierając kamerę cofania przede wszystkim skup się na rozdzielczości ekranu. Wybierz ten wideorejestrator, który nagrywa w jakości FULL HD. Na rynku dostępne są również sprzęty rejestrujące w jakości 4K. Lecz wiadomo, w tym przypadku cena będzie znacznie wyższa.

Na płynność nagrania, wpływa również ilość rejestrowanych klatek na sekundę. Jeżeli chcesz wychwycić wszystkie szczegóły z niefortunnego zdarzenia, wybierz wideorejestrator, gdzie minimalną ilością jest 30 klatek na sekundę. Dzięki temu możesz obejrzeć nagranie bez problemu.

Aby jednak móc w pełni korzystać z udogodnień kamery samochodowej, pamiętaj by kupić sprzęt o większej pojemności pamięci. Standardowym rozmiarem jest tu 64GB, a nawet więcej. Kup kamerę, którą możesz wesprzeć zewnętrzną kartą pamięci.

Wybierz zaufany internetowy sklep z kamerami samochodowymi, aby zaopatrzyć się w profesjonalną kamerą cofania z funkcją GPS!

Podsumowanie

Nowe rozwiązanie oferowane przez rynek, w którym kamerka samochodowa pełni jednocześnie funkcję GPS ułatwił życie wielu kierowcom. To również dodatkowe miejsce na szybie, ponieważ nie musisz dodatkowo montować GPS-u. Pamiętaj, że odpowiedni montaż kamery również ma duże znaczenie. Zarówno na jakość obrazu, jak i bezpieczeństwo na drodze.

0

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*