Rejestrator jazdy z GPS – czy warto kupić takie urządzenie?

Obecnie ma problemu, aby znaleźć kamerę samochodową ze wbudowaną nawigacją. Dzięki temu nie musimy zaopatrzyć się w dwa osobne urządzenia, czy korzystać z telefonu komórkowego. W samochodzie zaoszczędzamy również dużą ilość miejsca. Czy warto posiadać rejestrator jazdy z GPS?

Do czego służy nadajnik GPS w kamerze?

Odbiorniki GPS wbudowane w rejestratory jazdy wywołują duże zainteresowanie wśród kierowców, którzy chcieliby nabyć urządzenie. GPS zapewnia dodatkowe funkcjonalności w rejestratorze jazdy jak pomiar bieżącej prędkości pojazdu, ustalenie położenia pojazdu, możliwość wizualizacji przebiegu trasy na mapie oraz synchronizację daty i godziny. Dane z odbiornika GPS można odtworzyć za pomocą odpowiedniego oprogramowania, które najczęściej dołączane jest do kamery lub zostało już w nią wbudowane. Wówczas korzystanie z rejestratora jazdy będzie znacznie łatwiejsze, ponieważ nie będziemy musieli inwestować w dodatkowe urządzenie. Dzięki temu szybko i bezpiecznie dotrzemy do wybranego celu.

Kamera samochodowa sprawdzi się zatem podczas dłuższych tras, niebezpiecznych sytuacji na drodze czy w momencie, gdy dojdzie do parkingowej stłuczki.

Rejestrator jazdy z GPS – czy warto wybrać?

Wielu kierowców decyduje się na wybór rejestratora z GPS, a wszystko to podyktowane jest tym, że zaoszczędzamy dużo miejsca w samochodzie, a także pieniędzy. Nie musimy inwestować w drugie urządzenie, czy korzystać z nawigacji w telefonie. Nowoczesne modele kamery samochodowej posiadają także WiFi oraz Bluetooth, co umożliwia nam monitorowanie swojej trasy na ekranie telefonu.

Zakup urządzenia z GPS

Obecnie praktycznie każdy sklep stacjonarny z takimi urządzeniami posiada w swoim asortymencie urządzenie z nawigacją. Jednak częściej stawiamy na zakupy online, które są dla nas nie tylko wygodne, ale pozwalają nam zaoszczędzić nieco pieniędzy, ponieważ część produktów jest w dużo niższych cenach niż w stacjonarnych punktach.

Wybierz SmartCams – wideorejestratory, aby móc cieszyć się świetną jakością urządzenia. Jesteśmy przekonani, że uda Ci się znaleźć urządzenie na miarę Twoich potrzeb, które monitoruje trasę oraz wyznacza najszybszą drogę do celu, jednocześnie nagrywając wszystko, co dzieje się podczas podróży. Wideorejestrator umożliwia nam zabezpieczenie się przed niebezpiecznymi sytuacjami na drodze, a także nagrywa wszelkie kolizje czy stłuczki. Umożliwia nam to udokumentowanie całego zderzenia, a następnie ustalenie sprawcy.

0

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*