Czy tylko drogi rejestrator może być skuteczny?

Odpowiedź nie jest niestety jednoznaczna, ponieważ najpierw trzeba by określić co oznacza drogi rejestrator jazdy. Naszym zdaniem wybór zależy przede wszystkim od Twojego zapotrzebowania oraz częstotliwości używania. Oczywiście dla kierowców, którzy większość czasu spędzają za kierownicą przydadzą się z pewnością kamerki droższe, które posiadają wiele dodatkowych funkcji i udogodnień. Natomiast dla osób, które rzadziej przemieszczają się samochodem zdecydowanie wystarczy podstawowa wersja rejestratora. Sprawdź poniżej, co będzie najlepszym wariantem dla Ciebie.

#Opcja1

Jest przeznaczona dla osób, które więcej czasu spędzają na spacerach, jeździe komunikacją miejską niż własnym samochodem, ze względu na różne czynniki zewnętrzne. Wówczas poruszanie się autem zdarza się dość sporadycznie lub ich jeżdżenie ogranicza się wyłącznie do sprawdzonej i krótszej trasy do pracy czy szkoły. W takim wypadku to zapotrzebowanie na kamerkę samochodowe jest nieco mniejsze, a przynajmniej na bardziej zaawansowane technologicznie modele. Naszym zdaniem wystarczy wówczas zakup zwykłego rejestratora do maksymalnej kwoty 100zł, który powinien w zupełności wystarczyć. Wówczas będzie posiadać możliwość nagrywania w dobrej jakości, odtwarzanie filmów w pętli, a także zdolność do rejestrowania zdarzeń wypadku nawet po lekkich wstrząsach.

#Opcja2

Następnie mamy do czynienia z osobami, które dość często wyjeżdżają swoimi samochodami i niekiedy zdarza im się wyruszyć w dłuższą podróż. W takich momentach dużo bardziej przyda się kamera samochodowa zarówno z przodu, jak i z tyłu. Podwójne rejestrowanie pomoże przy utrwaleniu drogi przed kierowcą, jak i wesprze podczas parkowania pojazdu dzięki kamerce cofania. Mowa już o nieco droższych modelach od poprzednich, które cechują się znacznie lepszą jakością obrazu, zwiększoną pamięcią, a także posiadają już kilka dodatkowych funkcji, które ułatwią korzystanie z kamerki i zapewnią kierowcy więcej swobody oraz pewność podczas jazdy, jak na przykład połączenie WiFi czy właśnie wykrywacz ruchu zamontowany w kamerze cofania.

#Opcja3

Ostatnim wariant jest już droższy w porównaniu do poprzednich, lecz warto zakupić go, jeśli codziennie spędzasz nawet po kilkanaście godzin prowadząc swój pojazd. Wówczas można śmiało stwierdzić i nazwać samochód Twoim drugim domem, w którym także powinieneś czuć się bezpiecznie. W takim przypadku polecamy rejestrator jazdy do 500zł, który oprócz podstawowych funkcji, posiada już wiele dodatkowych właściwości specjalnie dla gadżeciarzy. Mówimy tutaj głównie o takich funkcjach jak: zwiększona wyraźność widzenia w nocy, szersze pole widzenia kamery, tryb ADAS albo działanie w oparciu o oprogramowanie Android lub iOS. Wszystko to sprawi, że Twój rejestrator jazdy sprawdzi się w każdych warunkach, a tym samym zapewni Ci lepszą jakość jazdy.

0

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*