Gadżety samochodowe dla Panów

Doskonale wiemy, że to głównie mężczyźni są wielkimi fanami różnych akcesoriów i gadżetów elektronicznych i samochodowych, dlatego właśnie przygotowaliśmy poniższy krótki spis nowości odnośnie sprzętu dla Panów. Być może znajdziesz wśród nich coś, co jeszcze nie znalazło się w Twojej kolekcji, a powinno – zapraszamy do lektury.

Kamerka samochodowa

Oto pierwszy pomysł dla Panów, którzy jeszcze nie posiadają jej w swoim wyposażeniu. Gwarantujemy, że będzie to świetny prezent dla samego siebie, ponieważ spełnia ona wiele przydatnych funkcji, a w tym między innymi dają możliwość nagrywania trasy nawet w momentach niespodziewanych i niebezpiecznych, a mowa oczywiście o wszelkiego rodzaju stłuczkach czy kolizjach. Wówczas nagranie wideo może być Twoim jedynym dowodem na niewinność, co okazuje się bardzo pomocne przy oględzinach policji.

Co więcej, rejestratory jazdy używane są również jako pomoc przy parkowaniu przy trudnodostępnych miejscach, mogą być także jednocześnie nawigacją wraz z pomiarem prędkości albo Twoim zabezpieczeniem przed ewentualnym włamaniem czy kradzieżą.

Pozostałe gadżety do samochodu

Jeśli mowa już o rejestratorach jazdy, to nie można wspomnieć o innych akcesoriach kamer samochodowych Smartcams, które stanowią jedne z popularniejszych i lepszych jakościowo. Wśród nich przydatny okazuje się między innymi rozdzielacz, do którego możesz jednocześnie podłączyć kilka urządzeń na raz. Zatem kamera samochodowa z okablowaniem, nawigacja i ładowarka samochodowa to przykładowe połączenie, które może prawidłowo funkcjonować w tym samym czasie.

Następnie przydatnym gadżetem będzie uniwersalna ładowarka, którą podłącza się do zapalniczki w samochodzie, a posiada ona kilka różnych wejść. Zatem zarówno USB, jak wszystkie inne wejścia będą pasowały i mogły łączyć się z zasilaniem samochodu, a więc zapewnione zostanie im uniwersalne ładowanie w każdych okolicznościach. Ponadto same uchwyty do kamer będą mogły okazać się bardzo przydatne, by sprzęt wolnostojący mógł stabilnie przywierać do kokpitu, a tym samym bezpiecznie utrzymać się w czasie jazdy. W przeciwnym razie może dojść do poważniejszego wypadku, gdy nagle skupisz się na spadającej kamerce samochodowej, zamiast na sytuacji na drodze. Ostatnim gadżetem będzie ramka na tablicę rejestracyjną, która posiada od razu wmontowaną kamerę cofania. Wówczas bezprzewodowe połączenie z ekranem w środku samochodu będzie umożliwiało kontrolowanie sytuacji z tyłu pojazdu podczas cofania czy też parkowania.

0

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*