Recenzja kamery sportowej JSE SJ7000

W dzisiejszym wpisie mam do polecenia sportową kamerkę, która ostatnio przykuła moją uwagę. Postanowiłem przyjrzeć się jej dokładniej, aby sprawdzić, czy jest warta swojej ceny i co warto o niej wiedzieć. Po krótkim teście mogę śmiało stwierdzić, że kupując kamerkę samochodową JSE SJ7000 otrzymujesz najlepszy produkt pod względem stosunku ceny, do jakości. Profesjonalna sportowa kamera z wbudowanym WiFi jest jedną z najlepszych urządzeń rejestrujących codzienne podróże na rynku. Jeżeli jesteś wymagającym konsumentem i poszukujesz niezawodnego urządzenia, koniecznie zapoznaj się ze specyfikacją kamery sportowej JSE.

Kamera sportowa JSE SJ7000 – czy warto?

Decydując się na zakup kamery sportowej JSE SJ7000 nie zyskujesz wyłącznie rejestratora. Sprzęt posiada wbudowane WiFi, dlatego możesz sterować nim za pomocą smartfona lub tabletu. W wielu sytuacjach umożliwia to lepsze ustawienia kadru i uruchomienie startu nagrywania w najlepszym momencie.

Twój rejestrator spełnia wszystkie normy i wymogi, a dodatkowo jest wyposażony w slot kart pamięci microSD obsługujący aż 32GB. Urządzenie posiada funkcję ANTI-SHAKE, która pozwoli na płynne nagrywanie – nawet podczas dużych wstrząsów i niekorzystnych warunków na drodze. Kamera JSE SJ7000, oprócz typowych funkcjonalności kamery sportowej, może także z powodzeniem sprawdzić się jako przenośna kamera do użytku codziennego lub samochodowy rejestrator jazdy. Pamiętaj, że decydując się na zakup tego urządzenia, zyskujesz wytrzymałe urządzenie z pełnym pakietem uchwytów, części mocujących oraz profesjonalną obsługę posprzedażową.

Kamera sportowa JSE SJ7000 – funkcje

Kamera została wyposażona w obiektyw najwyższej klasy A+, który nagrywa w szerokości aż 170 stopni. Pozwala to, na zarejestrowanie nie tylko obrazu na wprost, ale również lewej i prawej strony kadru. Dzięki temu szerokiemu spektrum możesz uchwycić na swojej kamerze o wiele więcej szczegółów wokół pojazdu.

Jest to zdecydowanie obiektyw najwyższej jakości. Został w pełni wykonany ze szkła, pozwala na rejestrację obrazu bez zakłóceń i śnieżenia. Dzięki przysłonie f/2.0, nagrywanie w warunkach nocnych jest bardzo dokładne. Możesz uchwycić takie detale jak tablice rejestracyjne, nazwy ulic i wiele, wiele innych cennych detali, które mogą być później bardzo przydatne. Na przykład podczas starania się o odszkodowanie.

Kamera Sportowa JSE pozwoli Ci uchwycić każdy ważny moment w Twoim życiu. Jest mała, poręczna i zmieści się do kieszeni. Bateria umożliwia pracę kamery aż 80 minut po odłączeniu jej od zewnętrznego źródła zasilania!

Pamiętaj, że wideorejestratory samochodowe kupisz tutaj!

0

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*